INSTALATOR

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executarea lucrarilor de montaj la instalatiile hidro termo sanitare in constructii civile
- asigura mentenanta / intretinerea si revizia periodica a acestor instalatii

CERINTE

- persoana motivata, dinamica, responsabila si serioasa
- carnet de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant (salariu fix + bonusuri lunare in functie de realizari)
- alte modalitati de recompensare (prime trimestriale)
- telefon de serviciu / masina de serviciu
- formare profesionala
- acte de angajare conform legii (carte de munca, plata orelor suplimentare)

Trenkwalder Sobis cauta pentru clientul sau - un prestigios nume din domeniul constructiilor civile, amenajarilor interioare si alpinism utilitar, o persoana motivata, dinamica, responsabila si serioasa.
Pentru detalii suplimentare puteti sa ne vizitati in Pitesti, Str Eroilor Nr 12 sau la telefon: 0248 22 00 52

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.