INSPECTOR ASIGURARI / COLABORATOR VANZARE ASIGURARI

IASON RISQ

Job expirat

RESPONSABILITATI

INSPECTOR ASIGURARI / COLABORATORI VANZARE ASIGURARI
- identificarea, dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti persoane fizice si persoane juridice.

CERINTE

INSPECTOR ASIGURARI
- studii superioare
- experienta in asigurari generale sau alte tipuri de intermedieri financiare
- foarte buna abilitati de relationare si comunicare
- perseverenta si seriozitate
- detinerea unui portofoliu de clienti constituie un avantaj

COLABORATORI VANZARE ASIGURARI
- studii medii
- posesor calculator, imprimanta si lgatura internet
- abilitati de comunicare bine dezvoltate
- seriozitate
- detinerea unui spatiu situat in vad comercial, constituie un avantaj
- experienta in asigurari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, compus din salariu fix si -comision din vanzari
- suport logistic si training
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniu

- comision motivant pe baza unui contract de mandat
- posibilitatea de dezvoltare a unei cariere in domeniu

Iason Risq este franciza a companiei Safety Broker, firma fondata in anul 2005, in Bucuresti-Romania, activand in domeniul brokerajului financiar: asigurari, credite si leasing. In prezent compania isi desfasoara activitatea la nivel national, avand puncte de lucru in Pitesti, Brasov, Timisoara, Cluj...Daca esti o persoana dinamica, sociabila, cu experienta in domeniul Asigurarilor sau in domeniul Financiar-bancar si doresti independenta financiara, te asteptam in echipa noastra.