INGINER VANZARI MAGAZIN - Filiala PITESTI

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-vinde produsele din segmentul hidro-termo-sanitare din magazinul Romstal
-asigura consultanta tehnica persoanelor care solicita in magazin acest lucru
-redacteaza oferte tehnice specifice pentru anumite produse
-colaboreaza cu referentul tehnic specializat in concepetea ofertelor tehnice
-mentine relatiile cu clientii din portofoliu

CERINTE

- Studii Superioare Tehnice (de preferat Facultatea de Instalatii, Constructii, Energetica)
- Abilitati de comunicare, vanzare si negociere
- Experienta in ofertarea echipamentelor hidro-termo-sanitare sau electrice min. 1 an
- Cunostinte operare PC (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- training si oportunitati de dezvoltare a carierei

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1500 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.