Inginer suport birou ofertare

PAN MERIDIAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analizeaza cererile de oferta din punct de vedere tehnic.
Intocmeste documentatia tehnica, pentru a fi transmisa la furnizori.
Asigura suport tehnic si ofera solutii.

CERINTE

Absolvent studii superioare tehnice. Specializari posibile:
-inginerie electrica;
-inginerie mecanica si mecatronica;
-ingineria si managementul sistemelor tehnologice;
-stiinta si ingineria materialelor;
-inginerie cu predare in limbi straine;
-transporturi.
Cunosterea limbii engleze - nivel avansat.
Abilitati de comunicare, vanzari si negociere.
Spirit intreprinzator, activ.
Dinamism si disponibilitate pentru deplasari.
Cunostinte PC (Word, Excel).
Carnet categoria B.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesional placut.
Pachet salarial atractiv.
Incurajarea performantelor.

Companie specializata in activitatea de import si distributie produse industriale, echipamente si aparataje electrice, piese schimb, materiale de constructii.