Inginer Specialist Prestatii Vehicule – Motor

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza planul de validare a incercarilor care apartin de perimetrul grupului motopropulsor pentru a garanta fiabilitatea subansamblelor acestuia;
Urmareste realizarea planului de validare si buna derulare a acestuia in conformitate cu necesarul exprimat si respectand planningul;
Analizeaza rezultatele si examineaza organele mecanice dupa incercari pentru a se asigura ca validarile sunt conforme caietului de sarcini.

CERINTE

Absolvent (a) de studii superioare cu profil tehnic;
Specializarea in domeniul Automobile Rutiere constituie un avantaj;
Bune cunostinte de limba franceza si limba engleza;
Experienta intr-un post similar constituie un avantaj;
Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office (Word, Excel);
Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru international;
Oportunitati de dezvoltare profesionala;
Pachet salarial competitiv;
Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.