Inginer Responsabil Afacere - Caroserie

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la alegerea solutiilor tehnice in constructii si instalatii industriale;
- Intocmeste caiete de sarcini in vederea consultarii furnizorilor pentru achizitionarea de mijloace de fabricatie, servicii etc.;
- Analizeaza studiile detaliate ale mijloacelor si instalatiilor industriale;
- Urmareste plecand de la caietele de sarcini planificarea studiilor de validare si receptia acestora de la furnizori;
- Deruleaza procese de audit la sediul furnizorilor.

CERINTE

- Absolvent/(a) de studii superioare tehnice, preferabil Constructii Industriale sau Tehnologia Constructiilor de Masini;
- Bune cunostinte de limba franceza sau limba engleza;
- Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office (Word, Excel);
- Persoana dinamica, riguroasa, cu spirit de echipa;
- Domiciliul stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare geografica.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru international;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial competitiv;
- Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.