Inginer Responsabil Afacere

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la activitatile si misiunile departamentului inginerie proces si realizeaza documentatia tehnica necesara;
Concepe gama de referinta pentru o familie de piese, organe sau asamblarea lor pe o linie flexibila;
Elaboreaza gama de lucru pentru piesele care urmeaza sa se integreze si aproba modificarile propuse de biroul de studii;
Propune solutii tehnice moderne si eficiente in exploatare si valideaza propunerile de evolutie proces.

CERINTE

Absolvent (a) de studii superioare tehnice, preferabil TCM;
Bune cunostinte de limba franceza sau limba engleza;
Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office (Word, Excel);
Persoana dinamica, riguroasa, cu spirit de echipa;
Domiciliul stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare geografica.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru international;
Oportunitati de dezvoltare profesionala;
Pachet salarial competitiv;
Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.