Inginer Proiectant Constructii Hidrotehnice

Contrast HR Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele sarcini si responsabilitati:

• Preluarea comenzilor de la echipa de proiectare;
• Proiectarea in AutoCad a constructiilor si amenajarilor hidrotehnice;

CERINTE

Profil:
• persoana implicata, responsabila;
• meticulozitate si atentie la detalii;
• capacitate buna de rezolvare a problemelor si luare a deciziilor;
• rabdare si capacitate de rezistenta la calculator;
• abilitati bune de comunicare si relationare;
• dorinta si capacitatea de formare, dezvoltare si informare continua pentru a tine pasul cu progresul tehnologic;
• detine permis de conducere Cat. B

Educatie:
• Absolvent al facultatatii CONSTRUCTII HIDROTEHNICE

Experienta de lucru:
• Experienta in proiectare lucrari hidrotehnice reprezinta un avantaj (1-2 ani)

Limbi straine:
• engleza nivel mediu;

Cunostinte PC:
• Bune cunostinte de MS Office (Word, Excel), Email, Internet
• AUTOCAD nivel avansat

BENEFICII OFERITE

• salariu fix;
• decontare deplasari, prime, telefon, mariri salariu, promovare, orar flexibil.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de consultanta in domeniul Resurselor Umane.
Clientul nostru este o companie care activeaza in domeniul proiectarii de constructii hidrotehnice.