Inginer (domeniul electric)

Contrast HR Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Analizeaza datele tehnice primite de la client;
•Ofera consultanta tehnica si comerciala in vederea incheierii contractelor;
•Realizeaza activitatea de proiectare si desen tehnic (AUTOCAD) conform comenzilor de proiectare si cerinteleor beneficiarului, la termenele prevazute si conform nivelului de calitate cerut;
•Intocmeste si comunica necesarul de piese / materiale pentru proiecte;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Abilitati tehnice:
- studii in domeniu: Electrotehnica, Electromecanica
- cunostinte de ofertare tehica si comerciala in domeniul electric
- cunoasterea programului AUTOCAD;
- limba engleza nivel mediu
- cunostinte PC: MS Office (Word, Excel), Email, Internet

- persoana implicata, responsabila;
- capacitate de invatare rapida
- disponibilitate de lucru atat la birou cat si in teren;

BENEFICII OFERITE

•pachet salarial motivant
•posibilitati de training si dezvoltare profesionala

Clientul nostru, compania angajatoare, este o firma romana cu capital privat, infiintata in anul 1992, avand ca domeniu de activitate:
•Comercializare materiale si echipamente electrice
•Comercializare scule actionate electric si pneumatic
•Comercializare aparate de masura si control
•Executie instalatii electrice de joasa tensiune