Inginer Constructii Civile

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Analizeaza planurile de executie a lucrarilor din punct de vedere arhitectural;
-Organizeaza pre-receptiile si receptiile lucrarilor de executie;
-Supervizeaza respectarea termenelor de executie a lucrarilor;
-Organizeaza reuniuni si ia masuri pentru preintampinarea eventualelor intarzieri.

CERINTE

-Absolvent (a) a (l) Facultatii de Constructii Civile si Industriale;
-Minim 2 ani experienta in domeniu;
-Foarte bune cunostinte de limba franceza sau limba engleza;
-Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office (Word, Excel);
-Permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru international;
-Oportunitati de dezvoltare profesionala;
-Pachet salarial competitiv;
-Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.