Inginer Calitate Client

SC HAULOTTE ARGES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza reclamatiile de garantie care provin de la Clienti :
Analizeaza reclamatiile ;
Defineste si urmareste planuri de actiuni corective si preventive ;
Este interlocutorul filialelor Haulotte, asigurandu-le suport tehnic ;
Refactureaza garantiile imputabile furnizorilor ;
Anima reuniunea periodica post vanzare ;
Asigura coerenta actiunilor cu alte Divizii.

CERINTE

Absolvent al studiilor superioare tehnice ;
Experienta de cel putin 1 ani in functii similare;
Fire dinamica, activa, cu spirit organizatoric ;
Capabil sa gaseasca solutii pentru rezolvarea problemelor ;
Riguros si reactiv;
Limbi straine : franceza si/sau engleza curent.

BENEFICII OFERITE

Oportunitate excelenta de dezvoltare a unei cariere intr-o companie internationala care este lider pe piata Europeana.
Beneficii salariale si bonusuri in functie de performantele profesionale.

Haulotte Group este prezent la nivel mondial prin intermediul numeroaselor sale filiale si agentii de distributie, asigurand servicii eficace in domeniul echipamentelor de lifting.
Principala activitate a HAULOTTE Group este constructia echipamentelor de ridicare pentru oameni si materiale.
Pentru mai multe detalii, va rugam vizitati site-ul companiei www.haulotte.com