INGINER AUTOMATIST (MENTENANTA)

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura expertiza tehnica in domeniul automatizarilor pentru instalatii si mijloace industriale, echipamente electrice, electronice si informatice (experienta pe masini cu comenzi numerice SIEMENS, FANUC, SCHNEIDER reprezinta un avantaj)
- Gestioneaza si receptioneaza programe PLC in raport cu fiecare utilaj
- Dezvolta programe de mentenanta: diagnostic, depanaj, redemarare si instalatii
- Formeaza specialistii din mentenanta locala

CERINTE

- Studii superioare tehnice (automatica, electronica industriala, mecatronica)
- Experienta relevanta in domeniu
- Lb franceza / lb engleza - nivel conversational
- MS Office

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o companie cu mare renume, in plina dezvoltare, cu proceduri si standarde de lucru inalt calitative.
Mediu de lucru tanar si profesionist, prin care se urmareste dezovoltarea unei cariere si al unui parcurs profesional.
Pachet salarial motivant
Beneficii
PACHET DE RELOCARE !

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta!