Grafician Decoratiuni

Contrast HR Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titlul postului: Grafician
Departament: DECORATIUNI
Raporteaza catre : MANAGER
Locatia: Curtea de Arges

Principalele sarcini si responsabilitati:
- concepere modele grafica in Photoshop;
- grafica computerizata ;
- scanare/prelucrare imagini – Photoshop;
- pregatirea materialelor in vederea tiparirii;

CERINTE

Profil:
• persoana implicata, responsabila, atenta la detalii;
• creativitate si dexteritate

Educatie:
• Absolvent al specializarilor Marketing, Jurnalism, Informatica;

Experienta de lucru: min 1 an

Limbi straine:
• franceza mediu
• engleza mediu

Cunostinte PC (programe speciale)
• Foarte bune cunostinte de MS Office (Word, Excel), Email, Internet
• Foarte bune cunostinte - Corel Draw, Photoshop

Care este cel mai important pas pe care il puteti face pentru a asigura succesul companiei dumneavoastra?
Sa angajati oamenii potriviti!

Pentru asta suntem noi aici!

Cine suntem:
- Contrast HR Consulting, companie noua, plina de viata;
- Echipa motivata, angajata, determinata sa va aduca cele mai bune servicii de resurse umane in cel mai scurt timp;

Cand si unde?
- De la 1 ianuarie 2007 in Bucuresti;
- De la 1 octombrie 2007 in Pitesti;

Ce oferim?
- Recrutare si Selectie;
- Servicii integrate de Resurse Umane;

De ce sa lucrati cu noi?
- stim ca aveti nevoie de mai mult decat o - fisa de post ca sa gasiti oamenii potriviti;
- stim ca vreti sa fiti ascultat inainte de a alege;
- stim ca vreti sa aveti controlul activitatii de recrutare, pentru a lua cea mai buna decizie;

Avem RESURSELE, TIMPUL si ATENTIA necesare pentru a oferi un REZULTAT rapid si eficient.