GESTIONAR

CASA RUSU

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea economica si administrativa a depozitului de marfuri
- raspunde de aprovizionarea depozitului, de intocmirea comenzilor actre furnizori
- receptioneaza marfa din punct de vedere cantitativ si calitativ
- efectueaza si intocmeste documentele primare de gestiune
- efectueaza inventarele periodice si anuale
- urmareste ca toate documentele intrate in depozit sa fie insotite de documente conform legislatiei in vigoare
- respecta procedura de receptie a produselor in depozit dupa standardele firmei
- raspunde patrimonial in temeiul art 273 din Codul Muncii pentru orice lipsuri de produse si/sau bani (daca este cazul) din gestiunea sa conform angajamentului de plata

CERINTE

- experienta intr-un post similar
- conduita morala iresprosabila
- disponibilitate la program prelungit
- persoana riguroasa, atenta la detalii
- persoana echilibrata, matura, responsabila, energica si constiincioasa

pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru: www.casa-rusu.ro