Electricieni si Tinichigii - Service Auto

Contrast HR Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Constatatea defectiunilor de ordin tehnic in cadrul service-lui
- Urmarirea efectuarii reparatiilor, prelucrarea si centralizarea acestora;
- Utilizarea mijloacelor tehnice specifice pentru a detecta greselile;
- Repararea/inlocuirea elementelor defectuoase;
- Testarea/retestarea sistemului auto pentru a se asigura ca acesta functioneaza corect si sigur
- Intocmeste fisa de reparatii, cuprinzand toate detaliile, verificarile, reparatiile efectuate;

CERINTE

- persoana implicata, responsabila;
- capacitate de a lucra cu meticulozitate si atentie la detalii;
- capacitate buna de rezolvare a problemelor;
- abilitatea si deprinderea de lucru in echipa, dar si individual;
- abilitati bune de comunicare si relationare, precum si interesul si respectul pentru clienti (customer care);
- dorinta si capacitatea de formare, dezvoltare si informare continua pentru a tine pasul cu progresul tehnologic;
- detine permis de conducere Cat. B
- engleza nivel incepator/mediu;
- absolvent al specializarilor Electrotehnica, Electromecanica, Electronica, AR, TCM, scoli cu profil tehnic;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de consultanta in domeniul resurselor umane.
Clientul nostru este o companie Dealer Auto