Electrician

GENERAL INDUSTRY SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati:

1. Raspunde de buna executare a lucrarilor catre beneficiarii societatii.
2. Raspunde de echipamentele din dotare.
3. Rezolva si alte sarcini care cad in sfera de activitate, trasate de conducere.
4. Face necesarul de material, solicitand sa fie aprovizionat la timp cu tot ce este necesar executarii lucrarilor.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

1. Sa aiba studii medii (in domeniul electric).
2. Sa aiba cursuri in domeniul electric.- preferabil
3. Sa aiba experienta in domeniu de minim 6 luni.
4. Sa fie o persoana constiincioasa in realizarea sarcinilor.
5. Seriozitate, punctualitate, organizare.
6. Dexteritate manuala, rezistenta la oboseala.
7. Viteza de reactie, orientare in spatiu.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in cadrul interviului final.

Distributie de aparataj electric, proiectare si executie de instalatii electrice si automatizari. Pentru mai multe detalii accesati www.general-industry.ro