DOCUMENTATIE TEHNICA- RETELE ELECTRICE AUTO

SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Integrat in cadrul biroului nostru de proiectare din Pitesti, veti participa la conceptia documentatiei tehnice pentru retele electrice auto.
- Conversia fisierelor CAD 3D catre programe informatice de vizualizare si prezentare comerciala (cataloage tehnice, documentatie generala) cu respectarea standardelor in domeniu.
- Se va asigura formare pentru softul utilizat in cadrul proiectului.

CERINTE

- Nivel Cariera: Entry-Level/ Primii 3 Ani Experienta.
- Cunostinte generale sisteme electrice/electromecanice.
- Cunostinte Microsoft Office.Cunostintele pentru programe de proiectare asistate de calculator constituie un avantaj
- Cunostintele de limba franceza constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Posibilitate de dezvoltare profesionala
- Posibilitatea de formare profesionala in cadrul unei companii internationale
- Mediu de lucru international
- Posibilitatea de a lucra intr-o industrie in plina dezvoltare, alaturi de o echipa de profesionisti

Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare.
Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: auto, aeronautic, naval, energie, telecomunicatii, banci, asigurari...
Proiectul nostru de intreprindere se articuleaza in jurul unei exigente permanente a calitatii serviciilor si a reactivitatii. A face parte din echipa Segula inseamna a participa la proiecte de anvergura in cadrul unei culturi a inovatiei, a schimbului si a valorificarii know-how-ului.