Director Regional de Vanzari

SC KARSON & KARSON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza serviciile companiei la institutiile publice.
Reprezinta compania in relatiile cu furnizorii din zona pe care o administreaza.
Lanseaza oferte, negociaza,semneaza contracte cu clientii.
Mentine legatura cu clientii companiei .
Urmareste incasarile lunar.
Creste portofoliul de clienti identificand clienti noi.
Raporteaza zilnic activitatea .
Se aliniaza si respecta codul de etica al companiei.

CERINTE

Experienta de cel putin 1 an in vanzarea directa de produse sau servicii catre institutiile publice: primarii, spitale,etc.
Experienta de cel putin 2 ani in vanzari.
Tinuta fizica si morala impecabila.
Abilitatea de a negocia.
Posibilitatea de deplasare pe teren de peste 50% din timp intr-un areal de 4-7 judete.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Diurna de deplasare la peste 12 ore
Decontare cheltuieli de transport,cazare.
Cazare Hotel 3*
Laptop
Telefon Mobil
Imprimanta
Masina de serviciu

KARSON & KARSON este una dintre cele mai mari companii de consultanta care vine in sprijinul organizatiilor publice cat si private în vederea implementării sistemelor de management în baza standardelor internaţionale ISO, a controlului managerial intern conform OMFP 946/2005 cu actualizarile in vigoare, a standardelor de acreditare nationala a spitalelor, consultanta pe audit public intern, consultanta in achizitii publice, intocmire de strategii de dezvoltare la primarii.