DIRECTOR DE VANZARI

GENERAL INDUSTRY SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-identifica oportunitatile de afaceri in zona alocata
-identifica si contacteaza clientii noi negociaza,
-incheie si urmareste derularea contractelor
-monitorizeaza tendintele de evolutie ale pietei locale
-aplica politicile si strategiile firmei
-promoveaza imaginea si a produsele companiei in relatiile cu clientii
-administreaza si dezvolta portofoliul de clienti

CERINTE

-studii superioare in domeniul tehnic
-experienta in vanzari - minim 1 an (pe un post similar)
-cunostinte de limba Engleza
-cunostinte operare PC (MS Office)
-carnet de conducere categoria B
-sa fie orientat catre rezultate
-sa aiba bune abilitati de comunicare
-sa aiba abilitati de coordonare
-sa poata privi o situatie atat in ansamblu, cat si in detaliu
-sa aiba initiativa
-sa aiba capacitate atat analitica si sintetica
-sa aiba minime abilitati manageriale si de leadership

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant corelat cu rezultatele obtinute + pachet de beneficii (masina, telefon, bonusuri)

Consideri ca indeplinesti cerintele si ca ai aptitudinile necesare ocuparii unui astfel de job? Atunci trimite-ne CV-ul tau pe adresa de email gind@rdspt.ro, in atentia departamentului de Resurse Umane.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

General Industry SA, Pitesti este firma specializata in distributia de aparataj electric, proiectare si executie de instalatii electrice si termice, cat si servicii de consultanta tehnica de specialitate. Pentru detalii suplimentare accesati www.general-industry.ro