DIRECTOR COMERCIAL

LACTAG S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza si implementeaza strategia de vanzari a intregii societati astfel incat intreaga productie realizata sa fie vanduta si incasata;
- coordoneaza activitatea agentilor comerciali si pe cea de prospectare a pietei;
- organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatile de: desfacere, vanzare, livrare si transport a produselor finite;
- urmareste realizarea planului de vanzari, incheierea contractelor de vanzare, respectarea termenelor contractuale;
- intocmeste analiza activitatii angajatilor din subordinea sa;
- dezvolta, gestioneaza şi fidelizeaza portofoliul de clienţi;
- stabileste politica de discount-uri;
- analizeaza concurenta;

CERINTE

- ordonat si un bun organizator
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- capacitate de adaptare la schimbari si situatii speciale;
- abilitatea de a respecta deadline-uri si targeturi stricte
- abilitatea de a coordona si motiva echipa de vanzari
- creativitate, initiativa, dinamism,

Compania noastra este cel mai mare producator de produse lactate din regiunea Muntenia, iar fabrica din Costesti este realizata la standardele Comunitatii Economice Europene ceea ce ne permite sa oferim angajatilor nostrii niste conditii deosebite pentru desfasurarea activitatii.
Calitatea deosebita, atentia acordata angajatilor si inovarea permanenta sunt obiective ale companiei noastre.