Director Centru Comercial Trivale

WINMARKT S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizează, conduce şi controlează activitatea personalului din subordine,stabilind drepturile, obligaţiile şi răspunderea disciplinară a acestuia;

- Pune în aplicare strategiile economice şi de marketing aprobate de la nivel central;

- Asigură condiţiile necesare pentru derularea în bune condiţii a programelor de investiţii aprobate la nivel central;

- Asigură buna administrare a spaţiilor comerciale, urmărind creşterea gradului de ocupare şi a veniturilor realizate din exploaterea acestora;

- Dispune măsurile necesare pentru: amenajarea spaţiilor interioare, a vitrinelor şi a spaţiilor exterioare ale centrelor comerciale, inclusiv a spaţiilor verzi şi a căilor de acces; asigură imaginea de ansamblu a centrelor comerciale şi bunul renume al firmei;

- Negociază, încheie, modifică sau reziliază contractele de închiriere a spaţiilor comerciale cu acordul prealabil şi în scris al Directorului General şi/sau al Directorului Comercial al societăţii;

- Urmăreşte derularea contractelor de închiriere a spaţiilor comerciale în conformitate cu clauzele contractuale şi ia măsurile necesare pentru asigurarea periodicităţii încasărilor;

- Incheie contractele cu furnizorii de utilităţi;

- Negociază, încheie, modifică sau reziliază contractele cu furnizorii de servicii (paza, curatenie, iluminat) cu aprobarea conducerii societăţii;

- Este subordonat direct Directorului General al societatii

CERINTE

- Licentiat al unei Institutii de Invatamant Superior, de preferinta profil economic;

- Experienta in vanzari de cel putin 3 ani;

- Bune cunostinte de operare computer;