Cosmeticiana

S.C. Wonderful Stile S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului:
- sa stie sa identifice tipul de ten;
- sa aplice corect tratamentul cosmetic, corespunzator tipului de ten;
- sa stie sa execute corect gomajul (peeling-ul), epilatul, pensatul, vopsitul genelor si al sprancenelor;
- sa execute machiajul;
- igienizarea locului de munca.

CERINTE

Cei care aplica pentru aceasta pozitie trebuie sa indelineasca urmatoarele cerinte:
- obligatoriu, sa detina Certificat de absolvire (va rugam, nu aplicati in cazul in care nu-l aveti);
- experienta relevanta in domeniu (portofoliu);
- sa fie o persoana atenta, curata, amabila, sociabila, comunicativa.
- recomandare de la ultimul loc de munca.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu

Salon de infrumusetare ce a luat fiinta in anul 2005 din dorinta de a veni pe piata cu ceva nou. Serviciile pe care le oferim in cadrul salonului sunt: coafor, cosmetica, manichiura-pedichiura, masaj, solar. Clientii ne recomanda!