COORDONATOR VANZARI COSMETICE DE CALITATE

Refan

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza produsele ABC Cosmetics, prezentand avantajele utilizarii unor produse naturale, realizate prin noi tehnologii.
Organizeaza intalniri periodice cu membrii retelei si realizeaza buna functionare a acesteia.

CERINTE

- spirit energic, proactiv, comunicativ.
-simt al responsabilitatii si sociabilitate.
-pasionat de lumea cosmeticelor.

BENEFICII OFERITE

• Discount de 25% , indiferent de valoarea comenzii;
• Beneficiati de toate ofertele si reducerile suplimentare acordate de firma;
• Durata de livrare 2-3 zile de la realizarea comenzii;
• Transportul se realizeaza prin curier rapid, la domiciliu;
• Nu este obligatorie comanda lunara si nici o suma limita;
• Intre 8 - 42% profit din vanzarile retelei pe care o puteti forma

Firma Refan va ofera: parfumuri cu licenta marilor case de moda, produse naturale ce contin minerale si microelemente extrase din Marea Moarta si imbunatatite cu extracte vegetale (lavanda, menta, alge, ylang-ylang, etc) si uleiuri esentiale pure, sarurile de baie , spumele abundente si sapunurile cu aspect si proprietati deosebite sunt o desfatare a tuturor simturilor...Nicicand natura nu a imbracat atatea forme, nu s-a regasit mai bine, decat aici...in produsele REFAN. Persoanele care se inscriu in reteaua REFAN pot achizitiona produsele cu 25% reducere. Inscrierea consta in : achizitionarea pachetului INFO (5,oo EURo)+ prima comanda (minim 10,oo EURO)Cosmetics