COORDONATOR PROTECTIA MUNCII

CONSULTEAM ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Post localizat in Pitesti, subordonat Directorului General pe Romania
- Sunt prevazute deplasarile in tara
- Responsabilitate teritoriala: 5% din timp in Slovenia, 20% in Slovacia, 2 reuniuni anuale de coordonare cu ceilalti membri ai serviciului de calitate in diverse locatii din lume, restul timpului in Romania
- Raporteaza saptamanal responsabilului QHSE in Franta
- Certificarea este prevazuta pentru 2008

CERINTE

- Studii superioare
- Cunostinte avansate de limba engleza, limba franceza este un avantaj
- Cunostinte de ISO 14001 (2004) si 9001 (2000), cunostinte de protectie a muncii
- 5 ani experienta in domeniu

Clientul nostru este o companie multinationala, lider de piata in domeniul reciclarii deseurilor de metale feroase si neferoase. Inca de la infiintare, compania ofera servicii profesioniste, care vin in intamplinarea producatorilor din industria metalurgica. In decursul activitatii sale, compania a promovat, prin activitarea sa, calitatea serviciilor si respectul fata de mediu.

Pentru a mentine si ridica standardele de calitate, clientul nostru cauta un nou membru pentru echipa sa: un COORDONATOR PROTECTIA MUNCII & ASIGURAREA CALITATII.
Daca va atrage oferta noastra, asteptam aplicatiile Dvs. (CV IN LIMBA ENGLEZA) pe site si/sau la adresa jobs@consulteam.ro

Garantam confidentialitatea tuturor aplicatiilor.