Coordonator derulari contracte comerciale

Contrast HR Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele sarcini si responsabilitati:
- itermediaza comunicarea dintre companie si clienti;
- negociaza si incheie contracte comerciale;
- urmareste derularea contractelor comerciale;
- participa la semnarea contracterlor, proceduri si licitatii;
- urmareste si negociaza termene de plata catre clienti si furnizori;
- prospecteaza piata, este atent la nevoile clientilor;
- este responsabil de crearea si pastrarea unei relatii stabile cu clientii;
- coordoneaza derularea contractelor comerciale cu furnizori si clientii.

CERINTE

Profil:
• Foarte bune abilitati de comunicare si inter-relationare
• Flexibilitate
• Disponibilitate de deplasare in teren
• Abilitati de organizare si planificare
• Abilitati de negociere
• OBLIGATORIU: permis de conducere categoria B;
• NEFUMATOR;
• Disponibil pentru formare, deplasare la targuri, schimb de experienta.

Educatie:
Absolvent al urmatoarelor specilaizari:
Management/Marketing, Profil Tehnic/Inginerie,

Experienta de lucru:
- minim 2 ani
Limbi straine:
- engleza nivel mediu scris, vorbit, citit
Pperare PC
- Microsoft Office si Internet – mediu

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial plus bonuri

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de servicii integrate de resurse umane.
Clientul nostru este o companie ce are ca principal domeniu comercializare utilaje, instalatii, piese de schimb, materiale de constructii;