Controlor de gestiune junior

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prelucreaza balanta contabila;
- Cifreaza lunar si anual nevoile clientului pentru realizarea obiectivelor previzionate;
- Urmareste incadrarea cheltuielilor in previziuni pentru fiecare perimetru de activitate;
- Gestioneaza cheltuielile si veniturile legate de proiectul caruia i se face gestiunea previzionala;
- Urmareste si analizeaza indicatorii de performanta.

CERINTE

- Studii superioare economice;
- Cunostinte economice generale;
- Bune cunostinte de limba franceza si/sau limba engleza;
- Cunostinte avansate a pachetului Office (Word, Excel, Power Point);
- Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru international;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial competitiv;
- Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.