contabil / contabila francofona

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea din judetul Arges, localizata la 15 km de Pitesti si 8 km de Mioveni ( in zona Piscani), cu aprox 30 angajati cautam URGENT contabil cu studii specifice economice, experienta min 2 ani, care sa poata face toata contabilitatea firmei.

CERINTE

- experienta min 2 ani
- cunoasterea limbii franceze -minim nivel conversational
- persoana care sa cunoasca totul inclusiv: declaratii fiscale, stat plata, balante, bilant, rapoarte interne si externe specifice; declaratii INTRASTAT; fise furnizori si clienti, etc...
- ne intereseaza fie sa angajam fie part-time ( max 2-3 zile / sapt - caz in care persoana respectiva se ocupa strict de contabilitatea firmei) fie full time ( 5 zile / sapt - caz in care persoana respectiva se ocupa si de ofertari, gestiune ore productie/comanda, pontaje, etc ...)
- de preferat din zona Piscani, Micesti, Mioveni

BENEFICII OFERITE

salariu bun in functie de tipul de contract part-time sau full time
CV aici sau la email: cv.arges@yahoo.com, raspunzand obligatoriu la intrebarea urmatoare:
Rugam sa ne spuneti ce tip de contract va doriti(part-time sau full-time) si ce salariu net doriti in cazul in care lucrati 2 zile / saptamana, si care ar fi acestea la alegere si ce salariu in cazul in care lucrati 5 zile/saptamana?