Consultanta tehnica pentru fabrici de productie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ofera consultanta tehnica pentru fabrici de productie in diferite industrii, pentru:
- pregatire audit ISO TS 16949 (automotive) si nu numai
- pregatire audit ASES (Dacia/Renault)
- pregatire audit Start-Up (Demaraj productie)
- pregatire PFMEA (AMDEC)
- pregatire Flow Chart
- imbunatatire proces
- balansarea liniei, optimizare timpi operatie, optimizare spatiu de lucru
- pregatire documente si instruire operatori
- pregatire instructiuni de lucru si proceduri
- scolarizare 5S

Consultanta tehnica se ofera in special pentru departamentele Proces, Productie, Mentenanta, dar si informatii de baza pentru Resurse Umane.
Consultanta tehnica se ofera pentru companii mici si mijlocii, noi infiintate si nu numai, pentru a facilita dezvoltarea rapida a productiei dupa cerintele impuse.

CERINTE

Pentru detalii trimiteti nume si prenume, numele companiei si un nr de telefon.