CONSULTANT VANZARI

CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigurarea desfasurarii tuturor activitatilor de vanzare in show-room in concordanta cu standardele/politicile de merchandising si vanzare ale companiei
-reprezinta firma in fata clientilor, a partenerilor si a tertilor
-are drept de semnatura pentru incheierea contractelor cu clientii care se prezinta in show-room, incheierea facturilor si a chitantelor
-prezentarea produselor Casa Noastra, atat a tamplariei PVC, cat si a usilor Porta si Hormann, a politicii de preturi, a conditiilor contractuale, a termenelor de garantie si a serviciului de suport-service clienti intr-o maniera profesionista
-intocmirea ofertei in functie de nevoile identificate pentru fiecare client

CERINTE

-absolvent/a studii superioare;
-experienta in vanzari constituie un avantaj;
-orientare catre client;
-spirit organizatoric;
-abilitati de comunicare si vanzare;
-abilitati de lucru cu calculatorul (pachetul MsOffice).
-capabil/a sa lucreze in echipa

BENEFICII OFERITE

-salariu fix + comision
-telefon
-bonuri de masa
300 - 400 EURO / luna

DESCRIEREA FIRMEI

Producator national de tamplarie PVC
Importator si distribuitor national de usi Porta Doors

www.casanoastra.ro