Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea presupune:
- prospectarea pietii si identificarea potentialilor clienti;
- identificarea nevoilor clientilor;
- suport acordat clientilor in alegerea celei mai potrivite solutii de economisire-creditare in conformitate cu nevoile acestora;
- formarea si conducerea unei echipe (team manager)
-aceasta activitate presupune o colaborare intre dv.si HVB Banca pentru locuinte , ca PFA (fara carte de munca),sporind astfel substantial veniturile dv .

CERINTE

Cerinte/Candidatul ideal:
¿ Flexibilitate, dinamism, creativitate, persuasiune;
¿ Persoana responsabila;
¿ Bune capacitati organizatorice;
¿ Aptitudini de comunicare foarte bune, orientare catre client;
¿ Initiativa
Institutie bancara specializata in domeniul economisirii si creditarii, membra a celui mai mare grup financiar din Europa Centrala si de Est cu active de cca 800 mld euro..
Persoana contact:
Loreta Mateescu -Team Manager
HVB Banca pentru Locuinte

BENEFICII OFERITE

¿ Munca intr-o echipa dinamica si flexibila, pentru cel mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est.
¿ Un produs bancar unic.
¿ Traininguri de produs si de aprofundare a tehnicilor de vanzare si negociere
¿ Posibilitati rapide de promovare.
¿ Comision atractiv din vanzari . Venit lunar intre 500-1.500 euro