Consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificare potentiali clienti, consultanta, incheiere contracte economisire-creditare domeniul locativ
ATENTIE ! NU ESTE VORBA DE O ANGAJARE PROPRIU ZISA CI DE COLABORARE PE BAZA DE CONTRACT DE COMISION (NU se ofera carte de munca si salariu fix)

CERINTE

minim studii medii,varsta 28--50 ani
de preferat din educatie - invatamint prescolar si scolar --clasele I---VIII
studii superioare ( finalizate sau in curs) de preferat economice,specialitate finante banci

persoana dinamica, de incredere, capabila sa reprezinte o institutie bancara, disciplinata, dornica de munca, si de a castiga bani, entuziasta, perseverenta
abilitati de comunicare, relationare interpersonala, spirit de echipa

TE INVATAM CE AI DE FACUT
PRIMUL PAS -- SA VREI!

BENEFICII OFERITE

training de specialitate, bonusuri, excursii
posibilitate de a castiga proportional cu timpul si munca depusa, oportunitatea de a construi o cariera alaturi de o puternica institutie bancara,lider mondial pe domeniul economisirii si creditarii in domeniul locativ