CONSULTANT CREDITE,CONSULTANT ASIGURARI, COORDONATOR ECHIPE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Broker, partener financiar, va acorda consultanta RAPIDA, EFICIENTA si GRATUITA pentru orice fel de credit, leasing sau asigurare, economisind timpul si banii dumneavoastra.Colaboram cu mai multe societati de leasing pentru ca dumneavoastra sa aveti cea mai buna oferta.
Broker de credite are ca obiect de activitate, credite pentru nevoi personale,credite pentru nevoi personale cu ipoteca, credite imobiliare, credite ipotecare, credite auto.Refinantarea tuturor creditelor de consum.Intermediem orice tip de credite.
Broker de asigurari are ca obiect de activitate o gama foarte larga de asigurari peste 50 tipuri pentru foarte multe companii din tara dintre cele mai renumite.

CERINTE

Cautam colaboratori in BROKERAJ credite, asigurari, leasing pentru dezvoltarea echipei din RM. VALCEA
Candidatul idal este o persoana :
-cu spirit intreprinzator si de echipa
-motivata, optimista si perseverenta
-tenace si increzatoare in fortele proprii
-care doreste sa isi construiasca independenta financiara

OBLIGATORIU: experienta in vanzari directe

BENEFICII OFERITE

COMISIOANE PERSONALE SI DE LA ECHIPA
NU SE OFERA SALARIU FIX, VENITUL ESTE DIRECT PROPORTIONAL CU MUNCA DEPUSA