Consultant bancar

PFA BIRLOG ANISOARA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Incheiere contracte asigurari de Life (de Viata, Sanatate, Pensii suplimentare, Componente investitionale etc), precum si, CONTRACTE BANCARE, adica un portofoliu extins de servicii..
- Posibilitatea unei cariere financiar-bancara prin avansare.
- Poate fi practicat ca un job Full Time, dar si Part Time ca si completare a veniturilor.

Mod de lucru :
1) Contract de munca cu target minim de PBS+ comisioane pentru PBS-ul realizat de pana la 80%.
2) Contract de mandat cu venituri din comisioane si bonusuri din realizari, fara target de realizari.

CERINTE

Minim Diploma Bacalaureat.
Persoane sociabile, interactive social, cu dorinta de acumulare de cunostinte noi, si dorinta de munca.

BENEFICII OFERITE

>Castigul compus din cele mai mari comisioane practicate pe piata de profil, la care se pot adauga bonusuri de productie si prime.
>Posibilitate de avansare, si de creare a unei cariere in domeniu, un domeniu la ora actuala cu cele mai mari venituri pe economie.
>Training de specialitate gratuit (LIMRA)
>Dezvoltare personala si evolutie in cariera
>Mediu de lucru profesionist
>Program flexibil
>Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.

Institutie bancara care este cel mai important grup financiar din Romania, incluzand operatiunile de banca universala (retail, corporate & investment banking, trezorerie si piete de capital), precum si societatile de profil de pe piata leasingului, managementului activelor, pensiilor private, a bancilor de locuinte si a serviciilor bancare prin telefonul mobil.