Consultant agentie turism

Jolie Top Travel SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prelucrarea ofertelor nete de la funizori, traducerea si transmiterea lor catre reteaua de agentii partenere
- preluarea solicitarilor de la agentiile de turism partenere si transmiterea de oferte
- realizarea newsletterelor si a ofertelor promotionale
- procesarea, confirmarea, facturarea si urmarirea rezervarilor primite de la agentiile partenere
- realizarea campaniilor de marketing si de stimulare a vanzarilor in stransa colaborare cu Directorul de Agentie
- participare la evenimente turistice de profil (targuri de turism, simpozioane),unde angajatorul participa anual in mod activ

CERINTE

- experienta constituie un avantaj
- cunoasterea destinatiei Bulgaria (Grecia, Croatia, Austria reprezinta si ele un avantaj)
- seriozitate, implicare, rezistenta la stres
- persoana capabila sa lucreze cu target-uri si termene limita

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- prime anuale in functie de volumul de vanzari
- mediu de lucru dinamic si competitiv

DESCRIEREA FIRMEI

Cerinte:

- experienta anterioara de lucru intr-o agentie de turism (minim 1 an)
- cunoasterea destinatilor