CONSILIER VANZARI SHOW-ROOM PITESTI

Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera clientilor care viziteaza show-room-ul toate informatiile necesare referitoare la marfurile solicitate (materiale de constructii si finisaje).
- Face calcule de pret si consilieaza clientii pentru atingerea pragurilor de discount.
- Informeaza corect clientii privind necesarul de materiale pentru efectuarea lucrarilor solicitate de acestia.

CERINTE

- Experienta in domeniu;
- Persoana tanara, dinamica, cu foarte bune abilitati de comunicare si negociere, tact, diplomatie;
- Studii universitare in an terminal sau finalizate, de preferinta in domeniul tehnic.

BENEFICII OFERITE

- Venituri motivante;
- Mediu de lucru profesionist in cadrul unei firme de renume.

Companie cu capital integral romanesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata romaneasca in anul 1994, aducand un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.

In prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.