CONSILIER VANZARI AUTO - PITESTI

SC EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa realizeze obiectivele cantitative si calitative care sunt stabilite printr-un portofoliu de clienti si posibili clienti pe care ii mentine prin intermediul unor actiuni de fidelizare si marirea cotei de piata;
- sa fie purtator de cuvant al marcii si concesiunii fata de clienti si posibili clienti;
- sa vegheze la stabilirea unei relatii de incredere cu scopul de a pereniza atasamentul clientului fata de marca si concesiune;
- sa prezinte si sa vanda gama de vehicule si servicii propuse de catre marca.

CERINTE

- Studii universitare, cel putin 2 ani experienta intr-o pozitie similara;
- Initiativa;
- Abilitati de comunicare/ negociere;
- Atitudine/ Tinuta;
- Orientare catre atingerea obiectivelor;
- Organizare;
- Abilitati comerciale (persuasiune, tact);
- Spirit de echipa;
- Cunoasterea pietei auto;
- Abilitatea de a se adapta la schimbare si de a-si imbunatati performantele personale;
- Fluenta in exprimarea in limba franceza sau engleza;
- Cunostinte de operare pe calculator;
- Permis de conducere categ. B.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!