CONSILIER IMOBILIAR / COORDONATOR PROIECT IN DOMENIUL IMOBILIAR - Pitesti

ALVVIMAR COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

- activitati intermediere vanzare imobiliare
- actualizarea si imbogatirea bazei de date
- prezentarea ofertelor
- vizionare imobile
- perfectare acte necesare
- identificarea oportunitatilor
- promovarea imaginii companiei
- negocierea termenilor contractuali

CERINTE

PROFIL:

- persoana dinamica, serioasa, entuziasta, ambitioasa
- fire intreprinzatoare, descurcareata
- bune abilitati de comunicare, prezentare, vanzare si negociere
- capacitatea de a lua decizii
- studii superioare
- cunostinte de operare PC, MS Office, Internet, mail;
- experienta in domeniu minim 3 ani
- rezultate bune in vanzari
- cunoasterea legislatiei

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial include:

- salariu motivant
- bonuri de masa
- telefon serviciu

Alte beneficii:
- training intern / extern
- lucrul intr-o firma dinamica si in plina dezvoltare
- atmosfera de lucru deschisa

Numai candidatii selectati vor fi contactati!

Mai multe detalii despre compania noastra gasiti pe site-ul www.alvvimar.ro.

Alvvimar Comimpex comercializeaza o gama de produse necesare persoanelor fizice si juridice pentru ridicarea diverselor constructii, amenajarea si decorarea acestora.
Alvvimar Comimpex detine 3 depozite pentru comercializarea materialelor de constructii situate in:
- Stefanesti - Soseaua Nationala Pitesti-Bucuresti, nr.96;
- Pitesti- Str. N. Balcescu, nr. 15;
- Bascov - Str. Serelor, FN

Pe langa cele 3 depozite mai exista 3 domenii de activitate independente:
- O hala de productie pentru confectii inox si fier forjat (balustrade, scari, copertine, mobilier pentru locuinte, baruri si restaurante, obiecte de decor etc.);
- Un departament specializat in comercializarea si montarea sistemelor de acoperis de la BRAMAC, ELPRECO, LINDAB, RUUKKI, TEGOLA.
- Un departament de amenajari interioare care ofera clientilor :materiale (gresie, faianta, vopsele de interior si exterior de la Caparol, tencuielei, etc), materiale speciale pentru amenajarea spatiilor medicale, industriale si de productie din industria alimentara, manopera.

In curand va fi deschis un Showroom de amenajari interioare in centrul orasului Pitesti pe str. Republicii