CONSILIER CREDITE-CONSORTIU FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consortiu financiar, operand in sfera serviciilor financiare pe piata din Romania, extinde echipa de consiliere in orasul dumneavoastra si cauta persoane deschise pentru o colaborare in regim:
- part-time cu posibilitate de dezvoltare graduala a carierei si cu devenirea de full timer(detalii la interviu cu persoanele selectate)
Consultanti credite nevoi personale,cu sau fara ipoteca, credite imobiliare, leasinguri, carduri de credit si debit,asigurari (vanzare directa si consiliere financiara),
-program flexibil (posibilitate de a activa min 2 ore/zi)
- consilierea clientilor si gasirea de noi clienti pentru serviciile oferite de compania noastra
- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii actuali
- participarea activa la sesiunile de recrutare pentru clientii companiei
- negocierea ofertelor cu potentialii clienti
PENTRU POZITIA FULL TIME-JOBUL SE ADRESEAZA IN SPECIAL CELOR CARE DETIN ECHIPE DE VANZARI SAU CELOR CARE AU EXPERIENTA SI RESURSELE NECESARE DE A FORMA ECHIPE DE VANZARI

CERINTE

- min 23 ani,studii min bacalaureat
-posibilitate de a activa efectiv min 2 ore/zi (PART-TIME)
- experienta in vanzari(produse financiare constituie avantaj),cu aspiratii spre o cariera de succes in domeniul financiar.
-persoane creative ,motivate a dezvolta o cariera intr-o afacere proprie in domeniul creditarii,leasingului si asigurarilor de a reusi financiar
consultanti- prezenta fizica agreabila,spontaneitate, entuziasm,siguranta si incredere in sine,pozitivi dornici de a dezvolta o cariera de succes intr-un domeniu de actualitate in romania
-abilitati de comunicare, argumentare si persuasiune
- capacitati de relationare si lucru in echipa
- abilitati de organizare si planificare
- seriozitate si responsabilitate
- experienta in vanzari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Ptr candidati part-time
- comisioane proportionale cu realizarile putand obtine castiguri peste medie de la inceput cu o activitate medie de 2 ore /zi(700-800eur)
-initiere de specialitate si indrumare gratuit
- cariera moderna si motivanta care rasplateste activitatea constanta si eficienta,
-munca este singura investitie
-diversificare venit prin premii,excursii strainatate
-cariera pe termen lung
-program flexibil
-mediu propice dezvoltarii personale
-indrumare gratuita
-sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii
Pentru Full-time
-salariu fix +comision de la echipa
-sansa de a deveni actionar in cadrul companiei
-laptop+internet
-cursuri de pregatire in strainatate suportate financiar de noi
-concursuri cu premii pentru motivatie
Atentie! Este o oportunitate adevarata!Contactati-ne pentru a va cunoaste potentialul si a-l dezvolta alaturi de echipa noastra!!