Consilier

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Esti interesat sa lucrezi in cadrul echipei noastre?

Inseamna ca esti o persoana dinamica si entuziasta careia ii place sa lucreze alaturi de profesionisti.

Ceea ce demonstreaza ca dr.ova este un succes sunt solutiile benefice obtinute in favoarea clientiilor nostri, exemple clare fiind posibilitatea de a efectua gratuit controale medicale de specialitate, sedinte de profilaxie gratuite, evaluarea stari de sanatate, promovand o colaborare bazata pe corectitudine si incredere.

Ai o prezenta placuta, esti ordonat si punctual dar mai presus de toate ai o atitudine pozitiva ?

Daca toate cele de mai sus te reprezinta, noi suntem gata sa te cunoastem.
Iti vom oferi un pachet motivant din care nu lipsesc trainingurile, recunoasterea meritelor si rezultatelor obtinute.

CERINTE

Experienta in vanzare directa
Capacitate de a lucra in echipa
Excelente abilitati de comunicare si putere de convingere
Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client
Energie si pasiune pentru vanzari, placere de a interactiona cu clientii
Dornic de performanta
Disponibilitate la deplasari
Disponibilitate la program prelungit
Abilitati de operare PC (MS Office)

BENEFICII OFERITE

Oferta de bonusuri substantiale