COLABORATOR IN ECHIPA REFORMA ASIGURARILOR

AFHPV AGROARGES

Job expirat

RESPONSABILITATI

INCHEIERE DE POLITE DE ASIGURARE
- pentru culturi, utilaje si cladiri agricole, animale, mijloace de transport.
- pentru LOCUINTE - POLITA DE ASIGURARE IMPOTRIVA DEZASTRELOR - PAID :
> Din anul 2010 toate locuintele trebuie sa aiba o asigurare obligatorie impotriva dezastrelor naturale ( cutremur, inundatii, alunecari de teren ) conform Legii 260/2008
> Pentru stat este o reforma, pentru agentii de asigurari o sansa enorma !
> Agentii pot castiga comisioane importante !
> Agentul va semna un contract de colaborare cu firma de asigurari desemnata pentru ca activitatea sa fie legala si pentru ca agentul sa aiba garantia ca va primi comisionul ce i se cuvine.

CERINTE

Studii : liceu, facultate.
Competente in comunicare si lucru in echipa.
Disponibilitate, dinamism, seriozitate

BENEFICII OFERITE

Comision primit in urma incheieri politelor de asigurare.
Informare, pregatire, instruire, materiale ajutatoare.
Reducere la asigurarea propriei locuinte.

ASOCIATIA FERMIERILOR DIN HORTICULTURA SI PRODUCTIA VEGETALA AGROARGES reprezinta interesele fermierilor din agricultura, acorda consultanta si consiliere in ce priveste tehnologiile agricole, intocmirea proiectelor pentru accesarea fondurilor europene, asigurarea culturilor, utilajelor si cladirilor agricole, a locuintelor si mijloacelor de transport.
Comercializeaza pentru fermieri material agricol, utilaje si vinde produsele agricole ale acestora.