Broker asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

In atentia persoanelor cu experienta in asigurari !

Reprezentam unul dintre cei mai seriosi si mai mari brokeri de asigurari din Romania. Nu o spunem noi, o spun cifrele, companiile de asigurari si partenerii pe care ii avem. Iar pentru dezvoltarea noastra viitoare suntem dispusi sa investim timp si resurse, motiv pentru care,

Cautam Colegi pentru biroul nostru din Pitesti.

CERINTE

Colegii nostri trebuie:
Ø Sa aibe experienta relevanta in asigurari. Un portofoliu de clienti este de preferat si ajuta.
Ø Sa aibe studiile universitare finalizate. Studiile sunt binevenite, dar noi apreciem in primul rand experienta, competentele si abilitatile pe care le are o persoana.
Ø Sa se descurce onorabil in fata unui laptop: Word, Excel, gestiune baze de date, accesare si lucru in platforme electronice ale asiguratorilor.
Ø Sa raspunda cererilor de oferta si sa gestioneze in mod profesionist relatiile cu clientii.
Ø Sa stie sa sofeze legal un autoturism.
Ø Sa accepte contract de munca.
Ø Sa isi doreasca minim 5 ani in cadrul biroului nostru.
Ø Sa fie corect, cinstit, fair-play. Aceasta este una dintre cele mai importante calitati pe care o cautam la viitorii colegi, motiv pentru care va exista o verificare prelabila.

BENEFICII OFERITE

Noi suntem dispusi sa oferim:
Ø O relatie foarte buna cu toti asiguratorii, ceea ce va duce la crearea, dezvoltarea si diversificarea portofoliului de clienti.
Ø Conditii de lucru normale: laptop, birotica, autoturism.
Ø Sprijin pentru perioada de integrare in echipa.
Ø Venit compus din parte fixa + parte variabila + diferite bonusuri.

Suntem constienti ca poate nu este cea mai buna oferta de pe piata, dar va asiguram ca veti fi tratati cu respect si veti avea un loc de munca sigur, intr-un mediu placut.

Puteti sa fiti siguri de un lucru: fiecare CV va fi tratat in mod confidential si cu discretie!

Daca sunteti interesati si credeti ca indepliniti cerintele noastre, va rugam sa ne trimiteti CV actualizat la dorescsamuncesc@yahoo.com .