Area Sales Representative AG-VL-SB

RO GROUP INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor companiei catre clientii;
- Identificarea de noi oportunitati si canale de vanzare;
- Efectuarea vizitelor periodice la clientii din portofoliul;
- Cresterea si fidelizarea portofoliului de clienti;
- Consiliere tehnica si comerciala in procesul de vanzare directa.

CERINTE

- Domiciliu obligatoriu in PITESTI;
- Disponibil pentru deplasari frecvente in Arges, Valcea si Sibiu;
- Experienta in vanzari este un avantaj dar nu reprezinta o conditie obligatorie;
- Abilitati de comunicare ¿i negociere;
- Persoana foarte ordonata, motivata, dinamica, proactiva si orientata catre rezultate;
- Entuziasm ¿i spirit de echip¿;
- Permis de conducere categoria B minim 2 ani vechime.

BENEFICII OFERITE

Cartes de Munca, Masina de Serviciu, Decontare Deplasari in teritoriu, Bonusuri de performanta, Traininguri de Perfectionare, Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie in continua dezvoltare.

Societate comerciala cu capital integral privat avand ca obiect de activitate importul, vanzarea si distributia de accesorii auto.

Credem in OMUL POTRIVIT LA LOCUL POTRIVIT.
Consideram ca atitudinea cantareste uneori mai greu decat cunostintele si experienta.