ANUNT ANGAJARE

SC HAT SHIELD SECURITY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura, in permanenta, paza in cadrul obiectivului pentru asigurarea securitatii, printr-un serviciu eficient, respectand legea si standardele in domeniu.

CERINTE

Studii: liceul cu bacalaureat si/sau scoala profesionala;
certificat calificare in meseria de “agent de securitate";
atestat profesional /certificat de competente profesionale (cadrele militare);
apt medical pentru "agent de securitate";
experienta in domeniu - constituie un avantaj;
disponibilitate de lucru pe timp de noapte si in week-end;
fara antecedente penale pentru infractiuni comise cu intentie;
prezenta placuta, cu aptitudini fizice corespunzatoare;
seriozitate, fermitate, disciplina, conduita morala, corectitudine, responsabilitate;
rezistenta la oboseala si solicitari efective.

BENEFICII OFERITE

- salariul lunar garantat;
- conditii legale de munca;
- asiguram dotarea si uniforma de serviciu corespunzatoare;
- spor de noapte;
- spor de week-end;
- program de lucru, conform normei lunare;
- instruire profesionala, lunara.