Angajam reprezentant vanzari

ORION AUTO INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati / Beneficii

• Identifica, creaza si mentine relatiile cu toti clientii din piata, existenti si potentiali, precum si cu toti factorii decizionali;
• Identifica noi oportunitati de afaceri la clientii existenti sau noi;
• Asigura comercializarea si prezentarea produselor din portofoliul alocat, in piata, cunoaste produsele proprii si pe cele ale concurentei;
• Monitorizeaza activitatea concurentei specifice, din piata;
• Realizeaza tintele de vanzari conform planului stabilit;
• Comunica cu toate departamentele de suport: logistic, financiar si administrativ pentru a putea oferi servicii de inalta calitate clientilor;
• Realizeaza rapoarte periodice de activitate.
• Pachet salarial compus din salariu de baza lunar fix la care se adauga bonusuri trimestriale/anuale raportate la parametrii stabiliti.

CERINTE

Candidatul ideal:

Calificari şi abilitati:
• Studii superioare tehnice.
• Abilitati tehnice, bune cunostinte de lucru pe calculator, inlcusiv experienta de lucuru cu AUTOCAD.
• Training (vanzari consultative, negociere, comunicare, etc) efectuat de firme de prestigiu.
• Limba engleza. Orice alte limba straina suplimentara va fi consierata un avantaj.
Experienta profesionala generala:
• Minim 5 ani experienta in vanzari.
• Candidatii care au experienta de santier / proiectare, pot fi avantajati.

ORION execută, livrează şi montează structuri metalice complexe aplicabile în domeniul energetic şi al infrastructurii rutiere şi CFR.