Angajam referent achizitii publice / licitatii

ORION AUTO INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati / Beneficii

• Monitorizeaza permanent Serviciul Electronic de Achizitii Publice (SEAP) si alte surse de informare in scopul identificarii tuturor oportunitatilor de afaceri pentru companie;
• Formuleaza solicitari de clarificari privind eventualele inadvertente din documentatia de licitatie.
• Intocmeste documentatia de participare la licitatii in conformitate cu solicitarile beneficiarilor si cu legislatia in vigoare;
• Acorda sprijin echipei in derularea contractelor pana in faza de receptie finala.
• Pachet salaraial compus din salariu de baza lunar fix la care se adauga bonusuri trimestriale/anuale raportate la parametrii stabiliti.

CERINTE

Candidatul ideal:

Calificari şi abilitati:
• Studii superioare tehnice.
• Calificare/diploma de expert achizitii publice recunoscuta de o autoritate nationala;
Experienta profesionala generala:
• Minim 5 ani experienta in achizitii publice si licitatii bun cunoscator al legislatiei romanesti in domeniul achizitiilor publice (exemplu: OUG34/2006);
Experienta profesionala specifica (se demonstreaza prin recomandari):
• Participarea ca expert in achizitii publice in derularea contractelor in domeniul industrial sau tehnologic, structuri metalice pentru constructii civile, industriale, agricole, infrastructura, automatizari, instalatii ventilare-climatizare, etc.

ORION execută, livrează şi montează structuri metalice complexe aplicabile în domeniul energetic şi al infrastructurii rutiere şi CFR.