Angajam consilieri financiari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de brokeraj numarul 1 din Romania angajeaza consilieri financiari.
Responsabilitatile viitorului consilier:
- promovarea produselor companiei si contactarea posibilor clienti
-intocmirea de rapoarte privind activitatea
-participarea la cursurile organizate in cadrul companiei

CERINTE

Te asteptam sa devii colegul nostru daca:
-ai un nivel minim de studii(este necesara diploma de bacalaureat)
-esti o persoana optimista dornica de a invata lucruri noi
-ai bune abilitati de comunicare si te poti face cu usurinta inteles
-ai cunostinte minime de operare calculator
-iti place sa lucrezi in echipa dar si individual
-iti doresti un venit mai bun

Daca te regasesti in cerintele de mai sus te asteptam sa trimiti cv-ul tau pe adresa de e-mail pricop_mary@yahoo.com sau sa aplici direct pe site

BENEFICII OFERITE

Compania noastra iti ofera:
-salariu fix(conditionat de targetul lunar minimal) + comisoane aferente
-concursuri
-training-uri gratuite
-suport tehnic