Analist recrutor

SC Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea si evaluarea candidatilor pentru posturile vacante si propunerea celor potriviti clientului intern;
- Elaborarea metodei de recrutare pentru a atrage candidati cu calificari adecvate postului;
- Preselectia candidatilor, elaborarea listei scurte pentru interviurile cu clientul intern si stabilirea programului interviurilor;
- Comunicarea rezultatelor catre candidatii respinsi;
- Acompanierea candidatului selectat in procesul de plasare din punct de vedere administrativ.

CERINTE

- Studii superioare, profil socio-uman;
- Limba franceza si engleza fluent;
- Cel putin 1 an experienta in domeniul recrutarii si selectiei de personal;
- Cunostinte de utilizare a calculatorului: MS Office, navigare Internet;
- Bune abilitati de comunicare, abilitati de analiza, intuitie si capacitate de observare;
- Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Beneficii conform politicii companiei

Dacia, primul constructor roman de automobile, actuala marca a grupului Renault din 1999, va ofera posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. O data ce ati facut cunostinta cu locatiile noastre de la Mioveni si de la Bucuresti, ati intrat in lumea Renault, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu Nissan.
Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare si speram ca talentul dvs. sa ne insoteasca in realizarea obiectivelor noastre.