AGENT VANZARI Zona Pitesti

APOLLO MOD DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Respectarea si realizarea planului saptamanal de vizite;
-Intocmirea comenzilor;
-Respectarea standardului de mercantizare;
-Respectarea implementarilor produselor la raft (produse ingrijire personala) etc.
-Intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii (key account).

CERINTE

-Persoana dinamica, organizata, perseverenta si responsabila, cu excelente abilitati de comunicare si relationare cu clientii, bun negociator.
-Permis de conducere categoria B (minim 6 luni, fara evenimente rutiere);
-Experienta in vanzari minim 6 luni, experienta Key account reprezinta avantaj;

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru placut;
-Salariul atractiv corelat cu performantele;
-Masina, telefon.

Firma franceza de import si distributie, lider pe piata romaneasca in comercializarea produselor de intretinere personala, a bijuteriilor fantezie si a accesoriilor.