Agent vanzari produse birotica papetarie

Dacris Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti alocat;
- Contactarea potentialilor clienti, prezentarea ofertei;
- Preluarea comenzilor si incheierea de noi contracte;
- Mentinerea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Realizarea obiectivelor lunare si anuale.

CERINTE

- Studii absolvite (medii sau superioare);
- Experienta relevanta in domeniul vanzarii produselor de birotica/papetarie;
- Permis auto categoria B;
- Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, Internet);
- Orientare catre client;
- Capacitatea de a lucra independent;
- Foarte bune abilitati de relationare interpersonala si negociere, flexibilitate, tenacitate, spirit intreprinzator.

BENEFICII OFERITE

- masina si telefon de serviciu;
- salariu fix + bonus + tichete masa;
- contract de munca.

Import si distribuitie birotica si papetarie; productie tipografica.