Agent vanzari piese auto

SC Aveuro International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea, ofertarea si vanzarea de piese si accesorii pentru autovehicule comerciale;
- Dezvoltarea si mentinerea relatiei cu clientii;
- Realizarea targetelor si obiectivelor individuale si ale echipei;
- Intocmirea rapoartelor specifice de vanzari;

CERINTE

- Experienta in vanzari directe min. 2 ani (constituie un avantaj experienta in comercializarea pieselor
de schimb);
- Cunostinte temeinice de operare PC – MS Office, programe informatice de identificare piese auto;
- Coechipier bun, abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
- Atitudine deschisa, pozitiva si abilitati de planificare, organizare;
- Orientare spre solutii si nevoia clientului;

BENEFICII OFERITE

- Colectiv tanar, ambitios, focusat pe dezvoltare si incurajarea initiativei;
- Pachet salariual atractiv in functie de realizari, stabilitate, auto, telefon,laptop, echipa tanara si dinamica;
- Oportunitati de dezvoltare si avansare in cariera;

DESCRIEREA FIRMEI

Importator direct piese de schimb autoutilitare